Jaką odzież potrzebuje pszczelarz?


Oferujemy najwyższej jakości kombinezony, bluzy, kapelusze, rękawice i fartuchy w różnych rozmiarach i kolorach. W naszym asortymencie, znajdziecie państwo także okulary i maski ochronne, oraz rozpinane bluzy z kapeluszem. Posiadamy również duży wybór rozmiarów dziecięcych, aby od najmłodszych lat rozbudzać pasję w młodych ludziach. Dzięki naszym produktom ochrona przed pszczołami staje się dziecinnie prosta.
Praca w pasiece, to pasja, ale i poświęcenie. Pszczoły są pięknymi i intrygującymi stworzeniami. Nie do końca dały nam się oswoić i lubią pokazać charakterek. Nasze produkty powstały, aby ułatwić pracę  z nimi i cieszyć się nią każdego dnia.

Strój pszczelarza zapewnia higienę w pasiece i chroni użytkownika przed pszczołami. Nasze kombinezony, bluzy i spodnie są niezwykle starannie i estetycznie wykonane. Ponadto są przewiewne, dlatego zapewniają ochronę przed poceniem się.

Znajdziecie u nas również fartuchy kuchenne, koszulki i czapki z motywami pszczelarskimi i śmiesznymi napisami, idealne na prezent dla znajomych pasjonatów pszczół! Najwyższej jakości odzież pszczelarską sklep Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz, oddaje dla państwa komfortu i wygody!