Jaki kombinezon pszczelarski wybrać?


Kombinezony pszczelarskie dla każdego

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór kombinezonów pszczelarskich. Posiadamy naprawdę duży wybór modeli kombinezonów:

  • kombinezony pszczelarskie w w wersji OPTIMA – wersja ekonomiczna, która spełnia funkcje podstawowej odzieży pszczelarskiej

  • kombinezony pszczelarskie klasyczne - najpopularniejszye wśród naszej odzieży - wykonane są z mocnego i praktycznie niezniszczalnego materiału. Ponadto posiada zamki w nogawkach oraz wiele kieszeni, a dzięki temu bez problemu pszczelarz przechowa takie przybory jak długopis czy dłuto. 

  • kombinezony pszczelarskie w wersji PREMIUM - również wykonane z bardzo trwałego materiału, ale posiadają dodatkowo zapinane na zamek kieszenie oraz miejscowo wszyte siatki, które umożliwiają wentylację. 

  • kombinezony pszczelarskie z wentylacją - kombinezon z wentylacją wykonany jest z solidnego materiału, może sprawiać wrażenie ciężkiego, jednak dzięki temu, że posiada wbudowane siatki, gwarantuje znakomitą wentylację w każdych warunkach. Jest to model, który wiedzie prym w profesjonalnych gospodarstwach pasiecznych.