Akcesoria reklamowe dla pszczelarzy


Zastanawiasz się jak sprzedawać więcej swojego miodu?

Gospodarstwo powinno być widoczne dzięki banerom i znakom, które wskazują drogę. By zaspokoić ciekawość klientów w sklepiku lub na straganie wybierz tablicę informacyjną lub broszurkę. Klienci dowiedzą się z nich, który miód wybrać i dlaczego. Same produkty warto sprzedawać w przemyślanych opakowaniach. Mamy wybór profesjonalnych etykiet na miód każdego rodzaju w różnych stylach i kształtach. Efektowne, informacyjne, z miejscem na datę ważności i dodatkowe dane.

Na specjalne okazje warto mieć coś dla najbardziej wymagających. Kartoniki na miód pozwalają tworzyć zestawy i upominki, które świetnie sprawdzają się w okresie świąt. Być może masz słoiki, ale na pewno docenisz profesjonalne nakrętki na miód - z nadrukiem pszczoły czy napisem reklamowym. Same słoiki też można dokupić w tej kategorii. Posiadamy w ofercie zarówno te najmniejsze na próbki i miody upominkowe, jak i duże słoiki 0,5 i 1 l dla prawdziwych smakoszy miodu.

Dla kółek pszczelarskich i restauracji mamy dodatkowe gadżety, takie jak figurki pszczół czy stojaki na wino. Wszystko to sprawi, że działalność stanie się jeszcze bardziej profesjonalna.