Formy do świec


Szukasz silikonowych form do wytwarzania świec z wosku pszczelego?

Formy do świec w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz

Znajdziesz u nas wiele różnych motywów, m.in. sezonowe wizerunki świąteczne, które sprawdzą się przed Wielkanocą czy Bożym Narodzeniem. Dzięki temu świeczki-aniołki czy świece woskowe w kształcie Mikołaja mogą stać się pięknym prezentem. Dysponujemy formami na każdą okazję. Do tego mamy również uniwersalne świece całoroczne. Formy silikonowe do świec mają od 3 do ok. 20 cm wysokości, pozwalając tworzyć duże i małe figurki. Warto mieć też podstawową formę-walec, służącą do tworzenia bloków.

O korzyściach płynących z wyrabiania i palenia świec woskowych nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy sam zapach, by ukoić nerwy i nabrać dystansu do codzienności. Dla zdrowia i dobrej kondycji psychicznej świece z wosku pszczelego powinno się palić od 15 minut do godziny dziennie. Dzięki naszemu sklepowi możesz nabyć gotowe świeczki, jak i wytwarzać własne świece z silikonowych form.

Silikonowe formy do świec - trwałość i wygoda

Silikon to trwały i plastyczny materiał, który ułatwia wyrób świec z wosku nawet osobom, które nie mają w tym wcześniejszego doświadczenia. Oferowane przez nas formy silikonowe do wyrobu świec woskowych gwarantują ich wysoką trwałość. Wykonane są bowiem z najlepszej jakości silikonu, który zapewnia, iż każda ze świec w czasie wyjmowania z formy na pewno nie ulegnie uszkodzeniu.