Gdzie kupić sprzęt pszczelarski


Jesteś profesjonalnym pszczelarzem? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z bartnictwem? Nasz asortyment pozwoli na usprawnienie działania pasiek, ale również pomoże w stawianiu pierwszych kroków!

Na rynku jest wiele punktów sprzedających sprzęt przydatny dla bartników. Hurtownia pszczelarska Łukasiewicz oferuje tylko najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Bogata oferta sprawia, że nie musisz szukać poszczególnych elementów, narzędzi czy akcesoriów w różnych sklepach - znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Pomocne i odciążające w pracy pszczelarzy są miodarki, które pozwalają na odwirowywanie miodu z plastrów. W naszym sklepie do wyboru masz miodarki diagonalne, kasetowe i radialne, a także akcesoria do ich poprawnego działania. 
Zdarza się, że w naszej pasiece pszczoły mogą zachorować. Środki chemiczne i dezynfekujące pomogą w zwalczeniu chorób, zwiększając odporność i higienę owadów w ulu. Znajdziesz u nas również akcesoria wspomagające hodowlę matek pszczelich. Takimi są między innymi izolatory, które umożliwią oddzielenie królowej od pozostałych pszczół.